CİLT BAKIMI

 Cilt bakımı yaparak cildinizi hayranlık oluşturacak güzelliğe kavuşturabilirsiniz. Bildiğiniz üzere cilt güzelliği kadınlar olmak üzere herkesin önem verdiği bir noktadır. Sivilce ve siyah noktalar gibi hele de makyaj  ile uyumak ve cildi iyi temizlememek çoğu zaman aşırı stres bile cildinizin yapısını bozmaya yetebiliyor. Sigara, alkol tüketimlerin de cilt canlı yapısını kaybederek cildi yıpratıyor bu gibi zamanlar da muhakkak cilt bakımlarını aksatmamanız gerekir.

Cildin canlı yapısını, pürüzsüz ve tazeliğini korumak için bakım yaparak ölü deriyi cildinizden temizleyebilirsiniz. Daha sağlıklı bir cilde sahip olabilmek için uygulayacağınız bakımları da iyi seçmeniz gerekmektedir. Cilt yapınızı göz önünde bulundurarak bakım uygulamalarını yapmanız gerekir.

Ayrıca kullandığınız makyaj malzemelerinin kaliteli olması da bir o kadar önemlidir. Merdiven altı satın aldığınız makyaj malzemeleri cildinize hasar verebilir. Cilt bakımı yaparak, ciltte oluşan sivilce ve akneleri giderebilir ayrıca yüzünüzde kalan lekeleri yok edebilirsiniz. Cilt gözenekleri sıkılaşarak daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Ayrıca cildinizde meydana gelen renk değişikliklerini de eşitleyebilirsiniz. Tabi ki doğru ürünleri seçerseniz kısa zamanda istediğiniz cilde kavuşabilirsiniz. Size tavsiyem evde doğal malzemeler ile cilt bakımınızı yapmanız. Çoğu kozmetik ürün cilde faydadan çok zarar da verebilmektedir.

Hemen randevu alın…

02128739844