LENF DRENAJ

Lenf Drenaj bakımları icin özel olarak geliştirilmiş bir cihazdır. Kıyafet dizaynı, lenf drenaj etkilerini en etkili olarak yapacak şekilde tasarlanmış ve test edilmiştir. Nacar Lenf Drenaj Cihazı Micro Prosessor Kontrollüdür. Bu özelliği sayesinde kıyafetin icerisindeki basınc eşit olarak bacak ve karın bölümüne dağılmaktadır. Cihazla gercekleştirilen basınclı masaj, cok rahatlatıcı etkili ve acısızdır. Cihazda 3 adet değişik tedavilere yönelik hazır program bulunmaktadır.

Hava titreşimli masaj cihazının amacı lenfoid sıvının normal akışını uyarmak ve vücut artıklarının temizlenmesini sağlamaktır. Benzersiz titreşiminden önce sargıların basıncına dayanan bir basınç vasıtasıyla çalışır. Cihaz estetisyenlerin yaptığı gibi dairesel masajın temel tekniklerini yapmaktadır. Böylece kan dolaşımı gelişmekte ve toksinler uzaklaştırılarak capiller açılmaktadır.

Hava aparatı zararsız ve rahatsız edici bir etki yapmadan doğal hava masajı sağlar.
Karına etkisi 150 kez sırt üstü yatıp kalkmaya eş değerdir.

İdeal bir vücut şekillendirme cihazı olan lenf drenaj karın, bacak, kalça ve baldır bölgelerindeki yağların çözülerek parçalanmasını sağlar. Aynı zamanda sympathetic sinirlerin yeteneğini ve kilolu insanların oksijen tüketimini artırır. Bölgesel uygulamalarda kısa sürede kilo kaybetmek mümkündür. Bu yöntem geleneksel olarak uygulanan en hızlı kilo kaybetme yöntemidir, acısız ve zahmetsiz olan bu yöntem kilolu hanımların tereddüt etmeden seçtikleri ve tercih ettikleri bir yöntemdir.

Dokulardaki gelişme hücrelerin beslenmesine de yardımcı olur.
Fonksiyonları: 

  • Kilo kaybı, incelme, göğüs geliştirme ve fiziksel terapidir.
  • Kilo kaybı: 10 günlük uygulama periyodundan sonra yaklaşık 1-8 kilo kaybı görülür.-Vücut inceltme: 10 günlük uygulama periyodundan sonra yaklaşık 2-9 cm kadar bel çevresinde incelme görülür.
  • Göğüs genişletme: 20 günlük uygulama periyodundan sonra yaklaşık 1-3 cm kadar göğüslerde gelişme görülür.


Avantajları:  Düşük frekans ile kilo kaybı, orta frtekans ile cilt parlatma ve kısa sürede 1-2 cm bel inceltme.

Hemen randevu alın…

02128739844