RADYOFREKANS

Selülit tedavisi ve bölgesel incelme amacıyla günümüzde kullanılan non invazif cihazlar arasında son teknolojiyi kombine olarak içeren radyofrekans, vakumterapi, diode laser ve kriyo ünitesini tek bir başlıkta toplamıştır. Bu sayede birden fazla girerken tedavi için zaman kaybı ve yetersiz sonuç ihtimali azaltılmış olur.

Bipolar radyofrekans cilt kollajen sentezini tetiklerken ciltaltı yağ dokusunun incelmesini sağlar. Derin katmanlardaki selülit sebebi olan fibröz bantların gevşetilmesine neden olurken vakumterapi ünitesi bu bantların kopartılmasını sağlamanın yanısıra lenfatik drenajı arttırarak bölgenin incelmesine katkıda bulunur. Vakum sayesinde probe içine çekilen dokuya radyofrekans daha intensif nüfuz eder.

635 nm Diode Laser (LED) yoğun ışıma ile kromoterapik etki yapar. Bu derideki kollajenin üretimini stimule eder ve mikrosirkülasyonu arttırarak cilt yenilenmesine ve toparlanmasına katkıda bulunur. Aletin problarına eklenmiş olan soğutma sistemi (kriyoterapi) sayesinde ısı artışı ve ağrı ortadan kaldırılmış olur. Bu sayede hasta için maksimum uygulama konforu sağlanırken acı olmaması radyofrekans ve laser komponentinin daha yüksek konsantrasyonda kullanılabilmesini ve dolayısıyla daha iyi sonuç alınmasını yardımcı olur..

Hemen randevu alın…

02128739844